siprologo

SIPPRO jaunumi par SIP paneļiem un mājām, kuru būvniecībā izdevīgāk izmantot SIP paneļus.Šeit mēs publicēsim informāciju par mūsu akcijām, kas ļaus Jums iegādāties SIP paneļus par izdēvīgāku cenu un būtiski ieekonomēt naudas līdzekļus un laiku būvējot savu māju no SIP paneļiem.

Raksti
Jaunumi
16
SIP MgO Next Gen Magnesium Oxide Board Structural Insulated Panels

Magnēzija Oksīda Strukturālie Paneļi jeb SIP MgO Next Gen ir augstas veiktspējas SIP paneļi, kas sastāv no divām magnēzija oksīda plāksnēm, starp kurām ir neopora pildījums. SIP MgO paneļus izmanto energo efektīvu māju grīdu, sienu, starpstāvu un jumtu konstrukcijās.


Viena no lielākajām MgO priekšrocībām ir pilnīgi dabīgs materiāls, kas līdz ar to ir ieguvis ‘’Zaļā materiāla statusu’’. Šāds statuss ir panākts pateicoties tam, ka panelis nesatur smagos metālus, azbestu, eļļas vai citus toksiskus materiālus, kā arī nerada pilnīgi nekādus izgarojumus un uz tiem neveidojās organiskas dzīvības formas un sēnītes. SIP MgO Next Gen panelis ir ūdensizturīgs. Šī iemesla dēļ SIP Mgo Next Gen panelis ir ideāli piemērots mitriem un slapjiem klimatiskajiem apstākļiem.


SIP MgO Next Gen paneļi ir izturīgāki par klasiskajiem Basic un Neo sip paneļiem. Papildus tam SIP MgO Next Gen paneļiem ir unikālas īpašības pret ugunsdrošību. Tam ir A klases ugunsdrošības īpašības, salīdzinot ar klasisko SIP paneļu vai koka karkasu un moduļu B klasi, kas ļauj šo paneli izmantot publiskās telpās.