sippro-logo-800

OUR PARTNERS

Raksti
MŪSU SADARBĪBAS PARTNERI
34
Investment and Development Agency of Latvia

Uzņēmējus, kas meklē noieta tirgus ārvalstīs, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina izmantot piedāvājumu eksportam – dibināt jaunus kontaktus tirdzniecības misijās, nacionālajos stendos, kontaktbiržās, individuālajās vizītēs un apmeklēt eksporta seminārus. Savukārt, lai Latvija būtu pievilcīga investoriem, LIAA veicina uzņēmējdarbības videi labvēlīgu normatīvo aktu izstrādi, kā arī iestājas par stabilu nodokļu politiku, kvalificēta darbaspēka, infrastruktūras un atbalsta instrumentu pieejamību.

Ēka un Būve -  all types of construction design work

Būvniecības projektēšanas uzņēmums tika dibināts 2001. gadā. Projektēšanas pieredze, kas iegūta, attīstot dzīvojamo, sabiedrisko un rūpniecisko ēku būvniecības projektus. Uzņēmums ar divdesmit gadu pieredzi nozarē. Projektējot, mēs atbalstām jaunu tehnoloģiju ieviešanu privātmāju projektēšanā. Ja nepieciešams, klientiem tiek piedāvāts attīstīt gan iekšējās, gan ārējās inženierkomunikācijas.

Zemgales Būvserviss - all types of construction work

Mūsu būvniecības kompānijai ir svarīgi, pirms uzsākts projekts, lai klients no mums būtu saņēmis atbildes uz visiem jautājumiem un uzzinājis arī par pēdējiem jaunumiem būvniecībā. Jo tikai tā mēs varam sevi veiksmīgi realizēt un piedāvāt mūsdienīgu un ilgtspējīgu risinājumu būvniecībā, kas atbilst klienta vēlmēm un iespējām.