Instruction of SIP panels instalation

Būvējot ēkas no SIP paneļiem ir ļoti svarīgi ievērot pareizu SIP paneļu uzstādīšanas tehniku. Šai rakstā Jums tiek piedāvāts ieskats SIP paneļu montāžas principos. To ievērošana ir svarīga, jo no pareizas SIP paneļu uzstādīšanas ir atkarīgs Jūsu būvētās būves kalpošanas ilglaicīgums.

SIP Panel

SIP (strukturāli izolēti paneļi) ir augstas veiktspējas paneļi dzīvojamām mājām un komerciālām būvēm, kas nodrošina augstu energoefektivitāti. Strukturāli izolētie paneļi jeb SIP ir divas orientētas skaidu plātnes (OSB), starp kurām iestiprina izolācijas putuplasta serdi 100mm, 150mm vai 200mm. Paneļi izgatavoti no augstākās kvalitātes OSB loksnēm un standarta izmēri ir 2500x1250mm.

SIP features

SIP paneļi pēc saviem raksturlielumiem pārspēj pašreizējās Būvniecības noteikumu prasības gan energoefektivitātes ziņā, gan slodzes noturības ziņā. Mājai, kuras konstrukcija būvēta no SIP paneļiem, kvadrātmetra izmaksas ir zemākas kā tādai pašai mājai, būvējot no citiem materiāliem.

General benefits of using SIP panels

SIP paneļi piedāvā priekšrocības visos ēkas projektēšanas un būvniecības līmeņos – arhitektiem ir viegli projektēt, celtniekiem viegli un ērti celt un ēkas iedzīvotājiem ekonomiski pamatoti.