SIP Paneļu īpašības

  SIP paneļi pēc saviem raksturlielumiem pārspēj pašreizējās Būvniecības noteikumu prasības gan energoefektivitātes ziņā, gan slodzes noturības ziņā. Mājai, kuras konstrukcija būvēta no SIP paneļiem, kvadrātmetra izmaksas ir zemākas kā tādai pašai mājai, būvējot no citiem materiāliem.

  SIP izmanto mazāk kokmateriālu nekā koka karkasa mājās. Rezultātā vertikālās statnes, kas satur karkasu, tiek izmantotas vai nu ik pa 1200mm vai netiek izmantotas vispār, savienojot paneļus ar mazāka izmēra SIP paneļiem, kas ievērojami paaugstina energoefektivitāti

  100m2 māja (sienas, starpsienas, jumts un grīda), izmantojot SIP paneļus, ir uzbūvējama nedēļas laikā

  Rūpnīcā izgatavotie SIP paneļi ir precīzāki nekā uz vietas sagatavota koka karkasa konstrukcija. Tas nodrošina ievērojami labāku precizitāti ēkas celtniecības laikā un dzīves ciklā tiek iegūts ievērojami labāks hermētiskums.

  SIP paneļu būve ir ne tikai ātri saliekama, tā ir arī ievērojami vieglāka, saglabājot daudz augstākas siltuma un skaņas izolācijas īpašības, nekā citi materiāli. Biezākais SIP panelis sver vien aptuveni 50 kg. Savukārt starpsienu panelis 174mm platumā spēj absorbēt 70 decibelu skaņu. Rezultātā, nepalielinot ēkas sienu biezumu, tiek iegūta izcila energoefektivitāte un skaņas izolācija.

  Kategorija: SIP Paneļi / Autors: Edgars Kristjansons / Datums :  2020-09-04 / Hits: 2786
  Edgars Kristjansons
  2020-09-04
  SIP Paneļi